1
Jauns
ziņojums
Pirkt aviobiļetes pie mums ir izdevīgi:
- visas aviokompānijas vienā interneta vietnē - Aviokases.lv
- individuāli piemeklējam lidojuma variantus
- veicam klientu atbalstu un konsultācijas līdz lidojuma beigām
- sniedzam papildus pakalpojumus: viesnīcu rezervēšana, auto noma, med. apdrošināšana
-10%
"VIVID Grand Show"<br />
Friedrichstadt-Palast Berlin.<br />
€39.90
€35.91
-10%
€39.90
€35.91
-10%
€39.90
€35.91

"VIVID Grand Show"
Friedrichstadt-Palast Berlin.

Izrāde, kas obligāti ir jāredz Berlīnē. Friedrichstadt-Palast ir neapšaubāmi ļoti spilgta un ievērojama vieta Berlīnē, jo tās izrādes ir pasaules lielāko izklaides izrāžu cienīgas!
Uzdot jautājumu

Izrāde, kas obligāti ir jāredz Berlīnē. Friedrichstadt-Palast ir neapšaubāmi ļoti spilgta un ievērojama vieta Berlīnē, jo tās izrādes ir pasaules lielāko izklaides izrāžu cienīgas!

Jauna meitene R’eye pārdzīvo šķiršanos no tēva un transformējas androīdā – daļēji cilvēkā, daļēji mašīnā. Tagad viņas eksistence tiek kontrolēta no ārienes, taču viņa turpina skumt pēc brīvības. Un tik tiešām, reiz viņai izdodas atbrīvoties no kontroles. Mirdzošām bērna acīm viņa citādi skatās uz pasauli, uz lietu pārsteidzošo skaistumu, ko mēs bieži vien nepamanām.

Kas tu esi? What‘s your true ID (Kāda ir tava patiesā identitāte)? VIVID ir ārkārtīgi juteklisks ceļojums savā iekšējā pasaulē un atzīšanās mīlestībā dzīvei.

Radošajā kolektīvā, kas strādā piecās laika joslās – no Melburnas un Berlīnes līdz Lasvegasai – droši vien ir iekļauts visinternacionālākais sastāvs. Lieliskais zvaigznājs: Philip Treacy – "slavenākais pasaules mēroga cepurnieks" (THE TIMES). Virtuozais galvassegu meistars izgreznoja galvas rotas pašai Queen, kā arī Eiropas dižciltīgajiem un arī tādām zvaiggznēm kā Alexander McQueen, Lagerfeld, Ralph Lauren, Lady Gaga, Emma Watson un Madonna.

VIVID ir atzīšanās mīlestībā dzīvei. Tajā uz pasaules lielākās teātra skatuves piedalās vairāk nekā 100 mākslinieki. Uzveduma budžets ir 12 miljoni eiro, līdz ar to bija iespējams radīt fantastiskus tērpus un vēl neredzēta mēroga dekorācijas. Fiziskā nevainojamība un mākslinieciska pilnība pārsteidz un līdz asarām aizkustina skatītāju. Laipni lūdzam izcilajā izrādē galvenajā izklaižu teātrī Berlīnē. Laipni lūdzam jūsu Palast.

Rēvijas izrādei nav stingras sižeta līnijas. Notikumu iekšējā savstarpējā saite ir pamatota galvenokārt, uz vizuālo, bet ne teksta vēstījumu. Tādēļ ir ideāli piemērota arī tiem skatītājiem, kuri neprot vācu valodu.

Ilgums: aptuveni 2,5 stundas, ieskaitot 25 minūšu starpbrīdi.

Biļetes: no 39.90 €.

Atlaide 10%.

Šovu iespējams apmeklēt tikai līdz 11.jūlijam, jo rudenī būs jauna programma.

Tālruņi: Rīgā - 67358699, Daugavpilī 65420116.

5 (6 votes)